rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10422 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
1.95
X
3.32
2
3.49
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
53%
X
29%
2
18%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Chojniczanka Chojnice
Typy na Remis
Typy na Bytovia Bytów
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów (under 2.5)
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów (over 2.5)
  • Kurs: 1.81
  • Brak typów
  • Kurs: 1.79
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
13-10-2018 17:00
Typ:
X
Kurs:
3.30
Bukmacher:
230 EURO
0
0
oceń analizę

Dość ciekawe spotkanie które przyniesie wiele emocji ponieważ poziom tych drużyn jest podobny.Faworytem jest Chojniczanka chociaż trzeba pamiętać że Bytovia w tym sezonie radzi sobie całkiem dobrze.Fakt że przegrali ostatnio dwa spotkania z tym że jedna porażka była z liderem Rakowem a więc zespołem który wymieniany jest jako faworyt do awansu.Chojniczanka od paru lat jest w ścisłej czołówce ligi ale na finiszu rozgrywek zawsze dostaje zadyszki i awans przepada.Można knuć teorie spiskowe że ta drużyna po prostu nie chce wchodzić do ekstraklasy jednak jaka jest prawda nikt tego nie wie.Według mnie goście dzisiaj zagrają popranie i mają szanse na zdobycie jakiś punktów ale nie będzie to łatwe zadanie.Obie drużyny mają szanse na miejsca premiowane awansem dlatego powinno być ciekawe spotkanie gdzie remis nikogo nie zadowoli.Ja jednak na przekór postawię na remis z racji tego że obie drużyny lubią remisować swoje spotkania czy im się to podoba czy nie.Mój typ to wynik 2-2.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl