rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10422 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy Chrobry Głogów - Stal Mielec
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
1 Liga
13-10-2018 17:00
X
3.36
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
3.58
X
3.36
2
1.91
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
23%
X
69%
2
8%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na Chrobry Głogów
Typy na Remis
Typy na Stal Mielec
Chrobry Głogów - Stal Mielec (under 2.5)
Chrobry Głogów - Stal Mielec (over 2.5)
  • Kurs: 1.78
  • Brak typów
  • Kurs: 1.82
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
13-10-2018 17:00
Typ:
X
Kurs:
3.28
Bukmacher:
228 EURO
0
0
oceń analizę

dzisiaj dojdzie do spotkania drużyny która ostatnio ma znakomitą formę i wygrywa wszystko z drużyną która w tej lidze jest mistrzem od remisowania.Na prawdę forma Chrobrego jest niesamowita po serii wygranych meczy drużyna ta liczy się w walce o awans.Stal natomiast to drużyna zagadka seria remisów od dłuższego czasu pokazuje że coś tam nie funkcjonuje idealnie a remisami awansu z pewnością nie zrobią.Szczerze wątpie żeby dzisiaj padł remis jednak zagram na przekór i ten remis postawię.Wszystko wskazuje że to gospodarze wygrają to spotkanie jednak bukmacherzy o dziwo stawiają za faworyta Stal Mielec.Mega trudny mecz do typowania w tym spotkaniu wszystko może się zdarzyć a emocji nie będzie brakowało.Gdyby Stal w końcu wygrała bardzo mocno poprawiła by sobie sytuacje w lidze bo dorobek punktowy jest mizerny a grupa pościgowa drużyn które walczą o utrzymanie jest blisko.Dzisiaj jakaś seria się skończy mam nadzieje że będzie to seria Chrobrego a mecz zakończy się remisem nawet jeżeli gospodarze nie zagrają w najsilniejszym składem.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl