rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10483 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
Typy GKS Katowice - Bytovia Bytów
godzina
mecz
nasz typ
kurs
bukmacher
1 Liga
18-05-2019 17:30
1
1.48
Najlepsze kursy proponowane przez Ligatyperów.pl
1
1.48
X
3.99
2
5.68
Szanse według użytkowników Ligatyperów.pl
1
67%
X
14%
2
19%
Lista użytkowników, którzy typowali ten mecz
Typy na GKS Katowice
Typy na Remis
Typy na Bytovia Bytów
GKS Katowice - Bytovia Bytów (under 2.5)
GKS Katowice - Bytovia Bytów (over 2.5)
  • Kurs: 1.71
  • Brak typów
Analizy bukmacherskie
18-05-2019 17:30
Typ:
1
Kurs:
1.54
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Ostatnia kolejka w 1 lidze i spotkanie które w zasadzie jest jedyne o stawkę.Sprawa jest dość prosta czyli ten kto wygra utrzymuje się w lidze.Faworytem są gospodarze którzy wystarczy że zremisują jednak wątpliwe jest żeby grali na remis.Dlatego uważam że remisu dzisiaj nie będzie a wygra GKS który jest prawdziwym weteranem na pierwszoligowych boiskach.Jak do tej pory Bytovia nigdy nie przegrała jeszcze w Katowicach ale zawsze musi być ten pierwszy raz i z dużym prawdopodobieństwem stwierdzam że będzie to dzisiaj.Goście w tym sezonie jak również w poprzednim borykali się z problemami finansowymi i nie jest tajemnicą że ich sytuacja nie poprawia się.Jak dla mnie jest to jeden z pewniejszych betów dzisiejszego dnia choć kurs może nie jest jakiś wielki to warto wsadzić go do zakładu AKO.Mój typ to wygrana gospodarzy 3-0 bo goście bo stracie gola będą musieli się otworzyć i kolejne gole powinny być kwestią czasu.A nawet jeżeli przez długi czas nie będą padały gole lub wynik będzie remisowy to Bytovia będzie musiała się otworzyć bo remis kompletnie nic im nie daje.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl