rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10544 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-07-13 16:00
Typ:
1
Kurs:
1.79
Bukmacher:
79 EURO
0
0
oceń analizę

Jednym z pojedynków w 15 kolejce w lidze szwedzkiej będzie spotkanie AIK - Elfsborg. Po przegranej w tygodniu w El LM gospodarze myślami będą pewnie przy meczu rewanżowym niemniej dziś muszą wygrać aby pozostać w walce o mistrzostwo bowiem strata do lidera wynosi już 6 pkt. AIK na własnym stadionie prezentuje się bardzo dobrze notując w ostatnich 10 meczach zaledwie 1 porażkę przy 5 wygranych i dziś punktów potrzebuja. Goście po 14 meczach plasują się w środku ligowej tabeli jednak jeżeli punktuja to głównie na własnym stadionie. Na wyjazdach w 7 meczach zdobyli 5 pkt a z ostatnich 10 meczy przegrali aż 7. Patrząc na aktualna dyspozycje w zdecydowanie lepszej formie są gospodarze którzy w 5 ostatnich meczach zdobyli 8 pkt natomiast goście w tym czasie zdobyli tych punktów zaledwie 3 i tylko 1 zespół za ten okres zaliczył gorszy wynik. AIK w ostatnich latach nie są gościnni dla zespołu Elfsborg wygrywając w 7 ostatnich bezpośrednich pojedynkach. Dziś duża szansa że będzie podobnie.

Autor analizy:scorpio82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl