rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10506 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-05-20 19:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.00
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

w przeciwieństwie do większości lig europejskich które kończą wiosną rozgrywki ligowe liga szwedzka dopiero zaczyna swoje rozgrywki, w poniedziałek rozegrana zostanie 10 kolejka spotkań gdzie zmierzą się ze sobą między innymi zespoły AIK Sztokholm i Falkenbergs, aktualnie po 9 kolejkach gospodarze zajmują 5 pozycje z dorobkiem 17 punktów zdobytych za 5 zwycięstw i 2 remisy, natomiast goście zajmują miejsce 16 , ostatnie w tabeli z dorobkiem 5 punktów zdobytych za 1 zwycięstwo i 2 remisy, bilans bramkowy to dla gospodarzy 11 bramek zdobytych i 8 straconych natomiast na koncie gości jest 8 bramek strzelonych i 18 straconych, wydaje się więc że pojedynek zespołów z przeciwnych stron tabeli powinien przynieść dużo sytuacji bramkowych co zaowocuje kilkoma bramkami, może na to również wskazywać bilans ostatnich spotkań pomiędzy tymi zespołami, gdzie w 5 spotkaniach padły 23 bramki co daje średnią ponad 4 bramki na mecz, mój typ to powyżej 2,5 bramki w meczu,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl