rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10506 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-05-20 19:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.91
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Dziś na Friends Arena w Sztokholmie miejscowe AIK podejmie na swoim boisku drużynę beniaminka Falkenbergs w ramach 10 kolejki Allsvenskani. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 6 miejsce z dorobkiem 17 punktów po tym jak zanotowali 5 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki a ich bilans bramkowy to 11-8. AIK gdy dziś wygra to awansuje na 2 miejsce więc ma o co grać a że gospodarze mają bardzo dobrą serię bo na 10 ostatnich meczy przegrali tylko 2 razy to wydają się zdecydowanym faworytem. Goście drużyna Falkenbergs to dostarczyciel punktów jak na razie bo na chwilę obecną zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów mając na koncie 1 zwycięstwo 2 remisy i 6 porażek a ich bilans bramkowy to 8-18. Przyjezdni mają serię 8 kolejnych meczy bez zwycięstwa i dziś też nie zapowiada się aby mieli poprawić tą złą statystykę. Goście średnio tracą 2 gole na mecz a że gospodarze są faworytem na zdobycie Mistrzostwa to z takimi rywalami muszą wysoko wygrywać , więc over jak najbardziej prawdopodobny.

Autor analizy:loki123
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl