rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10403 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-11-20 20:00
Typ:
2
Kurs:
1.98
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Dnia dzisiejszego dojdzie do towarzyskiego międzypaństwowego meczu pomiędzy reprezentacjami Albanii oraz Walii . Faworytem tego meczu są gości a ja w pełni się z tym zgadzam i dlatego typuję wygraną wyspiarzy . Mimo że jest to towarzyskie spotkanie to obie ekipy na pewno będą chciały dobrze zagrać w ostatnim spotkaniu w tym roku . Albania ma serię 4 meczów bez wygranej , w każdym z tych meczów nie udało się Albańczykom zdobyć nawet bramki . Na 5 ostatnich spotkań z udziałem reprezentacji Albanii aż czterokrotnie padał under 2,5 gola . A na ostatnich 8 meczów sześciokrotnie ta reprezentacja jako pierwsza traciła bramkę . Ostatnie 5 meczów Walijczyków to 4 mecze Ligi Narodów , kolejno wygrana z Irlandią u siebie 4:1 , porażka z Danią na wyjeździe 2:0 , wygrana z Irlandczykami 1:0 na wyjeździe oraz porażka u siebie z Duńczykami 1:2 . Widać wyraźny spadek formy Walijczyków , ale jest to ekipa niezwykle waleczna i uważam że dadzą z siebie wszystko by zakończyć ten rok wygraną . Typuję wygraną Walii 2:0 , powodzenia !

Autor analizy:marcin11021995
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl