rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10426 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-01-13 18:30
Typ:
under 4.5
Kurs:
1.65
Bukmacher:
65 EURO
0
0
oceń analizę

Mecz w ramach 19tej kolejki hiszpańskiej laliga. Liderująca tabeli Barcelona jest faworytem (chociaż moim zdaniem nie aż tak zdecydowanym jak to kreują bukmacherzy) tego spotkania i nie ma co tu się rozwodzić. Zastannawiają jednak mocno kursy wystawione na linie goli. W meczach Barcy pada sporo bramek ale też z reguły nie są to kosmiczne liczby. Tylko 2 z ich ostatnich 10 meczów pokryły proponowaną przeze mnie linię. Pamiętać też należy, że w czwartek w nocy grała wyjazd mecz pucharowy z Levante więc zespół nie przygotuje się optymalnie co na pewno nie ułatwi sprawy z rozbijaniem muru jaki zapewne postawi Eibar. A to potrafi dobrze, bo jest to drużyna underowa. Od listopad tylko w 1 z 11 ich meczów została przebita proponowana linia, a zdecydowana większość zamykała się w 2 golach. Pierwszy mecz z tego sezonu między Eibarem, a Barcą też zakończył się wynikiem tylko 0:2. Tak więc myślę, że duma Katalonii wygra ale hokejowego wyniku nie zobaczymy.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl