rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10237 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-04-25 20:45
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.65
Bukmacher:
65 EURO
0
0
oceń analizę

pierwsze hitowe starcie które wyłoni finalistę w Lidze Mistrzów.Faworyta jednak ciężko wskazać w tym meczu ponieważ przy tej klasie drużyn wszystko jest możliwe.Real bardzo szczęśliwie awansował do półfinału chociaż miał bardzo dobry wynik z pierwszego meczu z Juventusem.Bayern natomiast swoje starcie z Sevillą kontrolował cały czas i zasłużył sobie na półfinał.Patrząc na rywalizacje Juve z Realem niczego nie można być pewnym dlatego w tym spotkaniu najlepiej postawić na gole których nie zabraknie.Gole będą padały z jednej jak i z drugiej strony a wynik powinien być overowy.Forma najlepszych strzelców w obu drużynach jest bardzo dobra co zapowiada wiele emocji.Kurs na powyżej 2,5 gola w meczu jest całkiem dobry i chyba warto skusić się na gole bo osobiście uważam że padnie więcej niż trzy bramki. Wszyscy w Realu zdają sobie sprawę że trzeba w tym meczu strzelić gola dlatego mecz powinien być otwarty z wieloma okazjami do strzelenia gola.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl