rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10408 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-03-15 20:30
Typ:
1
Kurs:
1.63
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Niemiecka Bundesliga i mecz Borussi Monchengladbach i SC Freiburg. Gospodarze wciąż utrzymują się na wysokiej 4 pozycji w lidze z dorobkiem 46 punktów w 25 meczach. Na własnym stadionie natomiast spisują się następująco: 9 zwycięstw i 3 porażki w których strzelili 26 goli a stracili 14. Przyjezdni z Freiburga aktualnie plasują się na 12 miejscu z ugranymi 30 punktami. Poza własnym stadionem ich bilans to 2 zwycięstwa, 4 remisy i 6 porażek. Stosunek bramek 11 strzelonych, 21 straconych. Zespół gości ostatnio wpadł w wielki dołek ale ostatnie zwycięstwo nad Mainz mam nadzieję, że zwiastuje powrót formy. Jeżeli chcą utrzymać miejsce premiujące dające awans do Champions League to w takim meczu nie ma miejsca na tracenie punktów zwłaszcza, że grupa pościgowa jest bardzo blisko. Piłarze Freiburga natomiast są w niezłej dyspozycji i mają bezpieczną przewagę nad strefą spadkową. Punktów będą raczej szukać w meczach u siebie i ze słabszymi rywalami. Podsumowując, Borussia musi zakończyć serię porażek na własnym obiekcie i wygrać to spotkanie.

Autor analizy:ASRadek22
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl