rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10483 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-04-20 16:00
Typ:
1
Kurs:
1.72
Bukmacher:
-50 EURO
0
0
oceń analizę

W czołowych europejskich ligach w sobote wielkanocna mamy wiele interesujących spotkan. Ja zdecydowałem sie wybrac zakład na starcie z Wysp Brytyjskich. O godzinie 16:00 na Vitality Stadium Bournemouth zagra z Fulham. Gospodarze w tym sezonie prezentuja sie bardzo przeciętnie i zajmuja miejsce w środku stawki. Drużyna gra gorzej niż w poprzednich rozgrywkach i na tym etapie sezonu ma znacznie mniej punktów. Dzisiaj na pewno grając przed własna publiką "Wisienki" poszukaja 3 punktów, tym bardziej, że maja słabego rywala. Fulham po awansie do PL miał powalczyc o wysoka lokate a tymczasem prezentował sie fatalnie. Drużyna nie ma już szans na utrzymanie i zaledwie po 1 roku wróci do Championship. Na wyjazdach zawodnicy z Craven Cottage graja słabo wiec wydaje mi sie, że dzisiaj może byc cięzko o kolejne punkty. Fulham zreszta nie majac juz szans na pozostanie w lidze będzie miało kłopoty z mobilizacja. Ja przewiduje bardzo otwarty mecz w którym oba zespoły postawia na ofensywna gre i strzela kilka goli. Mysle, że to gospodarze maja w tej chwili lepszy skłąd i ugraja w tym meczu 3 punkty.

Autor analizy:-Fenomen-
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl