rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10403 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-11-20 20:30
Typ:
under 3.5
Kurs:
1.55
Bukmacher:
55 EURO
0
0
oceń analizę

O godzinie 20:30 polskiego czasu dojdzie do towarzyskiego spotkania pomiędzy drużynami Brazylii oraz Kamerunu . Zdecydowanym , a wręcz murowanym kandydatem do wygranej jest ekipa Canarinhos . Uważam , że Brazylijczycy wygrają , ale moim typem nie jest rezultat tego meczu , a liczba bramek . Typuję under 3,5 bramek w tym spotkaniu . Brazylia ma serię 5 wygranych z rzędu , w każdym z tych meczów nawet nie stracili bramki , ale dla mnie najważniejszą statystyką jest to , że na w ostatnich 10 meczach z udziałem Canarinhos aż ośmiokrotnie padał under 2,5 gola . Ostatnie 2 mecze Brazylijczyków to skromne wygrane po 1:0 z Urugwajem i Argentyną , wcześniej pokonali Arabię Saudyjską 2:0 . Natomiast Kamerun również wydaje się być underową drużyną w ostatnim czasie , na osiem ostatnich meczów z ich udziałem aż siedem kończyło się underem 2,5 gola . Wiadomo , dzisiejszy mecz jest meczem towarzyskim , wiele rzeczy może się wydarzyć , ale sądzę , że nie padnie dziś 4 lub więcej bramek . Typuję under 3,5 gola , powodzenia !

Autor analizy:marcin11021995
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl