rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10403 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-12-08 18:00
Typ:
2
Kurs:
1.92
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Jedno z sobotnich spotkań 15tej kolejki włoskiej serie A. Calgiari to ligowy przeciętniak. Na ten moment plasuje się na 13 pozycji w tabeli z 16 punktami. Zespół szczególnie w ostatnich tygodniach prezentuje słabą formę. Ostatni mecz ligowy wygrali pod koniec października, a od tego czasu zanotowali 3 remisy i porażkę. W środę (5.12) wygrali co prawda mecz z Chievo w ramach pucharu, ale mecz wyjazdowy na 3 dni przed kolejnym spotkaniem nie może dobrze wpłynąć na przygotowanie zespołu. Roma ma pod tym względem dużą przewagę, bo nie grała w środku tygodnia w pucharze. Co więcej jest to dla nich pierwsza okazja od dawna kiedy mogą spokojnie przygotować się przez tydzień do spotkania (wcześniej gra w lidze mistrzów i liczne rozjazdy reprezentacyjne). W ostatnich latach Roma zdominowała bezpośrednie starcia. Od 2014 roku wygrała 6 razy, a tylko 1 mecz zakończył się podziałem punktów. Myślę, że Roma i tym razem będzie spokojne w stanie osiągnąć korzystny dla siebie wynik.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl