rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10283 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-06-21 14:00
Typ:
1
Kurs:
1.74
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Witam, na czwartkowe popołudnie przygotowałem jeden typ na mecz piłki nożnej, trzeci już mecz z mundialowej grupy C. Dla obu drużyn jest to już drugie spotkanie na tegorocznym mundialu w Rosji. Dania znajduje się obecnie na drugim w tabeli miejscu z jedynym wygranym meczem (0:1) z Peruwiańczykami. Australia zajmuje z kolei trzecie miejsce, zaraz za swoimi dzisiejszymi rywalami z jednym przegranym meczem (2:1) z Francuzami. Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest reprezentacja Danii, która mimo, iż nie popisała się w pierwszym mundialowym meczu z reprezentantami Peru, prezentuje w ostatnim czasie zdecydowanie dobrą i zgraną taktykę. W tym roku Duńczycy rozegrali łącznie siedem meczy, z czego w pięciu ostatnich nie zanotowali porażki, lecz trzy zwycięstwa i dwa remisy. Australijczycy w tym roku rozegrali o dwa mecze mniej od swoich rywali, Duńczyków. Ich bilans w tym czasie to dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki. Australijczycy awansowali na mistrzostwa czwarty raz z rzędu a ich najwyższe osiągnięcie na tym turnieju to dojście do 1/8 finału w 2006. roku. Mimo tego osiągnięcia nie wróżę im awansu dalej niż do 1/8 finału na tegorocznych rozgrywkach. Dania tu drużyna potrafiąca wygrywać, gdy jest taka potrzeba. Przypomnę, że w eliminacjach pokonali naszych reprezentantów aż 4:0, co było jedyną naszą porażką na eliminacjach. Jest to drużyna grozna i liczę, że z łatwością poradzą sobie z Australijczykami przynajmniej dwoma bramkami. Polecam typ i powodzenia!

Autor analizy:memeluch566
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl