rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10126 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-01-13 20:45
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.74
Bukmacher:
74 EURO
0
0
oceń analizę

W sobotę wieczorem w Hiszpanii w Primera Division czeka nas spotkanie pomiędzy drużynami Deportivo La Coruna a Valencii. Faworytem tego pojedynku są goście, ale drużyna Deportivo na pewno tego meczu łatwo nie odpuści i powalczy o co najmniej 1 punkt. Gospodarze weszli w ten sezon dobrze, ale z czasem ich wyniki były coraz słabsze i w tej chwili znajdują się na ostatnim bezpiecznym miejscu w tabeli, mając jedynie punkt przewagi nad strefą spadkową. Deportivo La Coruna rozpoczęło 2018 rok od zdobycia punktu na Estadio de la Ceramica – z silnym Villarrealem, więc być może jest to dobry prognostyk przed kolejnymi meczami. Valencia w tym sezonie gra bardzo dobrze co przekłada się na wysokie miejsce w tabeli. W ostatnich tygodniach co prawda jest już trochę gorzej, ale Nietoperze powinni powalczyc o miejsca gwarantujące im Ligę Mistrzów. Oba zespoły preferują ofensywną piłkę więc wydaje mi się, że w tym meczu padną co najmniej 3 gole. Myślę, że over 2.5 gola to dobry wybór.

Autor analizy:JAMES
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2018 LigaTyperów.pl