rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10483 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-02-11 21:00
Typ:
X
Kurs:
3.52
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

23 kolejka LaLiga i spotkanie w którym może być ciekawie głownie dlatego że faworytem będzie Alaves jednak forma tej drużyny w ostatnim czasie pozostawia wiele do życzenia i wcale tego meczu nie muszą wygrać.Levante też nie imponuje formą jednak trzeba przyznać że jak do tej pory grają bardzo średnio i nie wyróżniają się w lidze niczym specjalnym.Będzie to typowy mecz na przełamanie dla jednych i drugich ponieważ Alaves przegrał ostatnie trzy spotkania a Levante na wyjazdach nie potrafi zdobyć choćby punktu także w trzech potyczkach.Ktoś dzisiaj te punkty w końcu zdobędzie a ja postawię na remis który w moim odczuciu jest bardzo realny.trudno stwierdzić jak Levante dzisiaj zagra bo potrafi zagrać bardzo dobrze jak to miało miejsce z Atletico Madryt gdzie przegrali 1-0 po rzucie karnym a później kolejny mecz wyjazdowy i porażka z Sevillą 5-0.Alaves jak do tej pory jeszcze nie przegrali z Levante ale wszystko do czasu bo taki mecz przy takiej formie jednych i drugich może zakończyć się każdym wynikiem.Ja wybieram remis który jest bardzo realny.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl