rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10126 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-01-13 20:00
Typ:
1
Kurs:
1.91
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W ten weekend swoje kolejne spotkania rozegrają czołowe europejskie ligi. We Francji w Ligue 1 w sobotni wieczór na własnym boisku drużyna Dijon zagra z zespołem Metz. Faworytem tego spotkania są moim zdaniem gospodarze i myślę, że przy tak wystawionych kursach warto jest zagrac na ich zwycięstwo. Zespół Dijon spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze co przekłada się na miejsce w środkowej częsci tabeli. W ostatnim czasie co prawda drużyna gra w kratkę, ale warto dodać, że wygrywa wszystkie spotkania na własnym terenie. Kibice tego klubu na pewno w tym starciu liczą na kolejne 3 oczka, dzięki którym uda się jeszcze awansować w tabeli na wyższe miejsce. Metz jest czerwoną latarnią ligi i ma w swoim dorobku bardzo mało punktów. W ostatnich 2 kolejkach drużyna co prawda wygrała, ale myślę, że w kolejnych meczach wszystko wróci do normy i Metz znów będzie tracić sporo bramek i przegrywac. Liczę w tym starciu na dobry mecz i wygraną z ostatnią drużyną w tabeli.

Autor analizy:Robin-Hood
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2018 LigaTyperów.pl