rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10483 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-04-20 13:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.95
Bukmacher:
95 EURO
0
0
oceń analizę

Dziś w Niemczech zobaczymy ciekawe spotkanie pomiędzy Duisburg a Sandhausen. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00 a obok tego meczu zobaczymy jeszcze trzy spotkania dziś , gdzie jedno różniez zapowiada się ciekawie, ponieważ Hamburg zagra ważny mecz z Aue. W tym meczu Duisburga raczej nie widzę faworyta do zwycięstwa. Często kiedy grają te zespoły pomiędzy sobą, kursy są bardzo wyrównane i tak się dzieje i także dziś. Niemiecka druga bundesliga, ma bardzo wysoki poziom, myślę że wiele drużyn z tej ligi mogła by z powodzeniem grać w naszej najwyższej klasie rozgrywek. Duisburg oczywiście ma wiele spotkań w pierwszej lidze niemieckiej, ale któregoś razu spadł z tej kasy rozgrywek i już nie udało mu się awansować. Aktualnie są w drugiej lidze, ale mieli i czas kiedy grali i w trzeciej. Dziś w tym spotkaniu przewiduje over 2,5 gola, również BTS powinien wejsc, bo nie widzę w to aby któraś drużyną wygrała 3-0. W bezpośrednich kontakcie tych ekip, zazwyczaj wygrywał Duisburg, a jako że grają u siebie, może jednak bymnim dał minimalna szansę na zwycięstwo. Wynik jaki przewiduje to 2-1.

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl