rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10242 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-05-26 16:00
Typ:
2
Kurs:
2.22
Bukmacher:
122 EURO
0
0
oceń analizę

ostatnia kolejka czeskiej 1 ligi to między innymi pojedynek zespołów Dukli Praga i Viktorii Pilzno, będzie to pojedynek nowego już mistrza Czech, którym został zespół z Pilzna zdobywając w 29 kolejkach 63 punkty, natomiast zespół gospodarzy jest pewny utrzymania, po 29 kolejkach zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 32 punktów, bilans bramkowy obu zespołów to dla gospodarzy 31 bramek strzelonych i 50 straconych natomiast goście strzelili do tej pory 50 bramek i stracili tylko 22, wydaje się że gospodarze po udanej walce o utrzymanie w tym ostatnim pojedynku mogą stracić koncentrację i pozwolą zakończyć sezon gościom po wygranej w tym meczu, świadczą o tym też ostatnie wyniki obu zespołów, gospodarze wygrali 2 mecze i ponieśli 3 porażki, natomiast goście odnieśli 3 zwycięstwa, raz zremisowali i ponieśli jedną porażkę, także mecze bezpośrednie to ostatnio domena gości, którzy wygrali 4 z 5 ostatnich meczy i tylko raz pozwolili wygrać zespołowi z Pragi, mój typ to 2 wygrana zespołu Viktorii Pilzno

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl