rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10404 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-12-06 18:30
Typ:
1
Kurs:
1.52
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W środku tego tygodnia odbywaja sie mecze pucharowe w wielu europejskich krajach. Mój typ pochodzi z Hiszpanii. Dzisiaj wieczorem w Pucharze Króla zagra ze sobą także ekipy Eibar i Sportingu Gijon. Po pierwszym meczu w zdecydowanie lepszych nastrojach byli piłkarze drugoligowca, którzy wykorzystali atut własnego boiska i wygrali 2-0. Ja dzisiaj spodziewam sie jednak zupełnie innego meczu w którym to gospodarze beda dominowac na boisku i powalcza jeszcze o awans do kolejnej rundy. Eibar na swoim terenie gra kapitalnie i wygrywa nawet z tymi najmocniejszymi. Skoro przed kilkunastoma dniami udało sie pokonac Real madryt 3-0 to stac ich pewnie tutaj na odwrócenie losów tej rywalizacji. Myśle, że od pierwszych minut zacznie sie szturm bramki Sportingu Gijon i do przerwy zapewne gospodarze cos juz strzela. ja proponuje zagrac w tym meczu zakład na wygrana Eibar. Druzyna Gijon nie gra najlepiej na wyjazdach wiec moim zdaniem nie ugra tutaj korzystnego wyniku.

Autor analizy:El-Pistolero
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl