rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10126 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-01-13 15:30
Typ:
1
Kurs:
1.90
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W sobotę w Bundeslidze zostaną wznowione rozgrywki i zobaczymy spotkania 18 kolejki ligowej. Na własnym terenie Eintracht Frankfurt zagra z drużyną Freiburga. Ja w tym meczu jestem zdecydowany postawic na wygraną gospodarzy. Eintracht w tym sezonie prezentuje od początku bardzo równy poziom dzięki czemu zajmuje 8 miejsce mając na koncie 26 punktów. Ich strata do 3 miejsca wynosi zaldwie 2 punkty więc awans do europejskich pucharów jest na wyciągnięcie ręki. Drużyna co prawda lepiej punktuje na wyjazdach, ale myślę, że w spotkaniu z Freiburgiem liczy na pełną pulę. Goscie w tym sezonie spisują się nieżle, ale nie zmienia to faktu, że prawdopodobnie do końca będą się bic o utrzymanie. Przed świętami udało się wygrac wazne mecze, ale to dopiero połowa drogi i trzeba dalej punktowac. Ja w tym meczu przy tak wystawionych kursach jestem zdecydowany postawic na zwycięstwo gospodarzy, którzy wydają się mieć moim zdaniem zdecydowanie większy potencjał piłkarski.

Autor analizy:Robin-Hood
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2018 LigaTyperów.pl