rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10283 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-02-18 18:30
Typ:
1
Kurs:
2.86
Bukmacher:
-50 EURO
0
0
oceń analizę

Spotkanie 24 kolejki hiszpańskiej laliga. Patrząc na wyniki Espanyolu można odnieść wrażenie, że zespól ten jest w sporym kryzysie bo na koncie ma już 5 kolejnych meczów bez zwycięstwa. Przyglądając się jednak bliżej moim zauważyć, że w tym okresie mieli bardzo trudny terminarz (grali m.in. 2x z Barceloną i Sevillą), a i tak potrafili zremisować z Barceloną. Tak więc nie doszukiwałbym się tutaj większego kryzysu formy tym bardziej, że niedawno grali bardzo pozytywnie i na początku roku mieli serię 3 zwycięstw i remisu. Z Villarrealem jest trochę podobnie bo również po kilku dobrych meczach, ostatnio zanotowali 2 porażki. Tylko tu jest taki problem, że te wpadki miały miejsce z nisko notowanymi zespołami co jest bardziej niepokojące. Głównym argumentem jednak do tej analizy jest czwartkowy wyjazd Villarreal do Lyonu w ramach ligi europejskiej, przez co zespół do niedzielnego wyjazdu przystąpi dużo bardziej zmęczony i gorzej przygotowany, co moim zdaniem stworzy dużą szansę przed Espanyolem.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl