rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10442 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-08-16 20:00
Typ:
2
Kurs:
1.68
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W pierwszym meczu tych drużyn doszło do dość dużej niespodzianki w którym Legia okazała się słabsza i przegrała przed własną publicznością 1-2 z zespołem z Luksemburga.Legia nie raz już pokazała a przecież jest to początek sezonu że lubi sobie komplikować mecze na własne życzenie.Teraz będą musieli zrobić wszystko aby wygrać a wcale nie musi to być takie proste .Gospodarze pokazali już że potrafią grać w piłkę a w zasadzie ten mecz mógł być tylko formalnością bo nie wykorzystywali wielu dogodnych sytuacji.Stawiam jednak na Legię która przecież nie zapomniała jak się gra w piłkę i będą chcieli pokazać że ten pierwszy mecz był wypadkiem przy pracy.Brak awansu dla tej drużyny byłby wielką katastrofą finansową a przecież przed sezonem dokonano kolejnych transferów które miały zagwarantować dużą jakość.Jak na razie nowi zawodnicy mają przebłyski ale potrzeba jeszcze troche czasu a Legia tego czasu za bardzo nie ma.Kurs na Legię nie powala ale warto bo nie chce mi się wierzyć żeby Legia nie awansowała.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl