rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10442 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-08-16 20:00
Typ:
2
Kurs:
1.54
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Jutro, puźnym wieczorem odbędzie się mozna powiedzieć sondny dzień dla Legionistów całe oczy Polskich kibiców będą skierowani w kierunku odbiorników TV a nawet w stronę Luxemburga na ich boiska, Legia Warszawa po bardzo kiepskim pierwszym meczu nie będzie mogło sobie pozwolić na stratę chociażby gola,ponieważ to by bardzo pokżyzowało ich plany co do awansu. Legia warszawa częściowo zmazała ta porażkę z siebie prezentując się bardzo dobrze w meczu Ligowym Polskiej Ekstraklasy tam zmierzyli się z liderem w dodatku nie pokonnanym przez 2 kolejki i z kompletem punktów. Jednak dobra gra Warszawiaków pomogła im uzyskać pozytywny wynik dla jej drużyny i mecz zakończył się zwycięstwem 3:1. Zadanie przed Legią Warszawą jest bardzo ciężkie, ponieważ nikt by się nie spodziewał że zespół z Luxemburgu może zagrać tak dobre spotkanie w Warszawie i w dodatku pokonując Mistrza Polski 2:1. Ja jednak uważam że Legia znieważyła trochę rywala i nie był przygotowana do tego meczu. Na tym wyjazdowym spotkaniu wszystko powinno się odwrucić a Legia chcąc myśląc o Awansie musi zagrać na tzw. 110% swoich mozliwośći. Wszystko jest możliwe, ponieważ Legia na Wyjazdach gra lepiej niż w Warszawie na łazienkowskiej.. zwycięstwo 2:0 dało by pewny awans do dalszej Rundy Kwalifikacji Ligi Europy. Mój typ oddaje właśnie na Legie Warszawe. oraz na Awans Polskiego klubu.

Autor analizy:kubica554
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl