rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10242 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-04-22 18:00
Typ:
2
Kurs:
2.14
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Kolonia, która już straciła jakiekolwiek szanse na utrzymanie się w tym sezonie w 1 Bundeslidze powoli zaczyna już być myślami w następnym sezonie. Dodatkowo odnoszę wrażenie, że co poniektórzy zawodnicy już nie chcą grać nie widząc sensu i nieco powodują u siebie jakieś kontuzje. W tym meczu ma nie wystąpić kilku ważnych zawodników jeśli chodzi o Kolonię : Clements, Guirassy, Mere, Maroh, Ozcan czy Zoller. Mieszanka bezradności spowodowana spadkiem, słaba dyspozycja w całym sezonie i brak wielu dobrych zawodników to mieszanka wybuchowa. Wydaje mi się, że Schalke nie ma prawa tego meczu nawet zremisować. Wicelider po dobrym meczu z BVB i zwycięstwie z bezradnym zespołem z Dortmundu 2-0. Teraz tylko trzeba potwierdzić dobrą dyspozycję w meczu z Kolonią i liczyć na wpadkę bardzo realną BVB z Bayerem i zapewnić sobie już praktycznie 2 miejsce w tym sezonie. W 1 meczu padł remis 2-2 co na pewno powinno też dodać animuszu atakom gości i takiej sportowej złości, która powinna przemienić się w bramki a w efekcie w 3 oczka.

Autor analizy:Quiquley
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl