rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10237 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-04-22 18:00
Typ:
2
Kurs:
2.09
Bukmacher:
-50 EURO
0
0
oceń analizę

kolejny pojedynek 31 kolejki niemieckiej Bundesligi rozegrany zostanie pomiędzy zespołami FC Koeln i Schalke 04 Gelsenkirchen, zespoły te znajdują się na dwóch biegunach ligowej tabeli, gospodarze już praktycznie pożegnali się z Bundesligą gdyż na 4 mecze przed końcem rozgrywek tracą do bezpiecznego miejsca 9 punktów, natomiast goście aktualnie są na 2 miejscu z dorobkiem 55 punktów i przewagą 4 punktów nad goniącymi ich Bayerem Leverkusen i Borussią Dortmund, ostatnie mecze obu drużyn to dla gospodarzy jedna wygrana, 3 porażki i jeden remis natomiast goście zanotowali 4 zwycięstwa i ponieśli tylko jedną porażkę, bilans bramkowy tych meczy to dla Koeln 5 bramek strzelonych i 12 straconych natomiast Schalke zdobyło 8 bramek i straciło ich tylko 3, również w ostatnich meczach bezpośrednich trochę lepiej radzili sobie gracze gości, którzy odnieśli 2 zwycięstwa przy jednej porażce i 2 remisach, mój typ to 2 wygrana zespołu Schalke

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl