rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10242 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-05-26 16:30
Typ:
1
Kurs:
2.34
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W Rumuni sezon ligowa powoli dobiega konca a w grupie spadkowej wciaz wiele niewiadomych.Kilka druzyn rozpaczliwie broni sie przed spadkiem.Dzisiaj mamy jedno z takich spotkan,pomiedzy zespolami Voluntari a Concordia.Aktualnie w lepszej sytuacji znajduje sie druzyna gosci,ma 29 pumktow i to sa cztery punkty przewagi nad Voluntari.Mecz wiec zapowiada sie niezwykle emocjonujaco.Goscie notuja ostatnio lepszy okres gry i teoretycznie remis daje im pewnosc pozostania w 1 lidze.Taki wynik napewno jest realny,ja mysle jednak,ze gospodarze na taki nie pozwola,bo to by ich juz wyeliminowalo z 1 ligi.Rzeczywiscie w kilku ostatnich spotkaniach Voluntari nie gralo najlepiej,jednak zblizajace sie widmo degradacji powinno postawic druzyne do pionu,ze tak sie wyraze.Concordia jest napewno do ograniaprzez gospodarzy pomimo niekorzystnego bilansu spotkan bezposrednich.Tutaj wyraznie lepsza okazuje sie Concordia,jednak sa to odlegle czasy.Dzisiaj wygra Voluntari i przedluzy swe nadzieje.

Autor analizy:andrzejszwedzki
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl