rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10406 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-03-15 18:30
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.62
Bukmacher:
62 EURO
0
0
oceń analizę

15 marca w Turcji odbędzie się pierwsze spotkanie 26-tej kolejki, gdzie bardzo słabo prezentujący się Fenerbahce, drużyna która zawsze walczyła o mistrza wraz z Besiktasem oraz Galatasaray, a tym razem ta drużyna musi bronić się przed spadkiem, przegrywają sporo spotkań, sporo remisują a mało wygrywają. I w oto ten sposób, zajmują miejsce nisko w tabeli, bo są na pozycji numer 14 z 28 punktami na koncie. Maja tylko 1 oczko więcej od drużyny która jest na pozycji zagrożonej spadkiem. Ich przeciwnik to ekipa nieco wyżej w tabeli, bo na miejscu numer 7 i mają sporą szanse na walkę o europejskie puchary. Mają na koncie 34 punkty i 6 punktów im brakuje do Trabzonsporu, więc szansa jest. W tym dzisiejszym meczu, myślę, że gospodarze nie będą mieli łatwej przeprawy, tym bardziej, że widzimy jak oni grają. Liczę bardzo na BTS i na over, myślę, że jest szansa na to że to wejdzie, ale kto wygra, tego nie wiem.

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl