rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10406 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-03-15 18:30
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.53
Bukmacher:
53 EURO
0
0
oceń analizę

26 kolejka Super Lig i spotkanie drużyn które mogą stworzyć bardzo dobre widowisko z wieloma okazjami do gola.Przede wszystkim goście którzy wprawdzie są wyżej w tabeli ale nie będą dzisiaj faworytami potrzebują punktów które pozwolą im włączyć się o pozycję dającą promocję do Europejskich pucharów.Z drugiej strony wielki klub Fenerbahce zespół który wielokrotnie zdobywał mistrzostwo kraju a w tym sezonie walczy o utrzymanie.Szanse mają duże jednak muszą w każdym meczu walczyć i punktować żeby nie oglądać się na innych.Co cechuje obie drużyny to fakt że potrafią strzelać gole ale też zapominają o grze w obronie przez co można się dzisiaj spodziewać że tych goli trochę padnie.Sivasspor na wyjazdach gra otwartą piłkę nie trzymają się kurczowo obrony przez co ich wyniki często są overowymi.Bezpośrednie mecze tych drużyn również przynoszą wiele goli jednak należy pamiętać że to już nie jest te same Fenerbahce które rządziło i dzieliło w lidze.Nie mniej jednak uważam że bramki będą strzelały obie drużyny a wynik końcowy pokryje linię 2,5 gola w meczu.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl