rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10403 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-11-20 21:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.03
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W dzisiejszym meczu towarzyskim reprezentacja Francji zmierzy się z reprezentacją Urugwaju. Z góry można rzec, że Francuski zespół nie zostawi tego spotkania bez gola, jak w poprzednim. Ostatni mecz Francuskiego zespołu zakończył się porażka z reprezentacją Holandii (2-0). Dziś Francuzi postarają się o więcej niż jednego strzelonego gola. Na pewno po przeanalizowaniu błędów z poprzedniego spotkania, pokażą swoją grę niczym na Mundialu w Rosji. Reprezentacja Urugwaju jest w najlepszej formie. W ostatnich czterech meczach zdołali wygrać tylko raz z reprezentacją Meksyku aż (1-4), reszta spotkań kończyła się przegraną reprezentacji Urugwaju. Ale żadne z tych spotkań nie zakończyło się bez goli strzelonych przez Urugwajczyków, co stanie się także dziś. Jestem przekonany, że zapewnią nam co najmniej jednego strzelonego gola. Stąd mój typ, obydwa zespoły są bramkostrzelne co zaowocuje dziś minimum trzema bramkami w meczu.

Autor analizy:olekpsp
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl