rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10404 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-12-09 15:30
Typ:
2
Kurs:
3.49
Bukmacher:
249 EURO
0
0
oceń analizę

Ważny dla dolnych rejonów tabeli mecz 18tej kolejki ekstraklasy. Górnik i Miedź nie radzą sobie najlepiej w obecnych rozgrywkach. Zajmują odpowiednio 14 i 15 miejsce w tabeli mając po 16 punktów. Ogólnie są to zespoły o bardzo zbliżonym poziomie i każde rozstrzygnięcie byłoby równie prawdopodobne gdyby moim zdaniem nie czynnik jakim jest puchar polski. Obie drużyny w środku tygodnia grały w tych rozgrywkach i wystąpiły w nich w swoich praktycznie podstawowych zestawieniach. Tutaj wychodzą 3 argumenty za Miedzią. Po pierwsze grała swój mecz 2 dni wcześniej więc będzie miała sporo więcej czasu na przygotowanie i regeneracje. Górnik w praktyce ma tylko 2 dni przerwy między meczami! Po drugie Górnik grał w swoim meczu dogrywkę, w trudnych warunkach więc piłkarze dostali konkretnie w kość! Po trzecie, Miedź wygrała na wyjeździe ze śląskiem, a Górnik męczył się (wspomniana dogrywka) z Rozwojem Katowice (16ty zespół 2giej ligi) co też świadczy o formie zespołów. Tak więc myślę, że wato spróbować tu pograć gości z Legnicy.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl