rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10324 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-10-23 21:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.56
Bukmacher:
56 EURO
0
0
oceń analizę

WIECZORNE FAJERWERKI? Ostatnie (i nie tylko) spotkania z udziałem tych zespołów owocują w spore ilości bramek. Obydwom towarzyszy dobra skuteczność ale i... nie zawsze skuteczna defensywa. Hoffenheim obecnie notuje 12 kolejnych spotkań, w których obie drużyny trafiały do siatki i w aż 10. z nich mogliśmy zobaczyć przynajmniej 3 bramki. Lyon z kolei przynajmniej 3 bramki na mecz notował w 7. z ostatnich 8. spotkań. Drużyny te spotykają się pierwszy raz w historii. Czy konfrontacja takich drużyn może zakończyć się inaczej niż kilkoma ładnymi bramkami w spotkaniu? Moim zdaniem nie ma opcji! W tabeli zespół z Niemiec okupuje obecnie ostatnie miejsce po remisie 2:2 z Szahtarem oraz porażce 1:2 z Man City. Lyon z kolei prowadzi po sensacyjnym zwycięstwie z City 1:2 oraz remisie 2:2 z Szachtarem. Jak widzimy, wszystkie te 4 spotkania owocowały w przynajmniej 3 bramki. Dzisiejszego wieczoru spodziewam się kontynuacji i otwartego, widowiskowego spotkania, w którym moim zdaniem obejrzymy przynajmniej 3 bramki w wykonaniu obu zespołów.

Autor analizy:Mckoviackx
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl