rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10324 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-10-23 21:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.54
Bukmacher:
27 EURO
0
0
oceń analizę

Rywalizacja w grupie F należy z pewnością do ciekawszych ponieważ oprócz Manchesteru City który jest zdecydowanym faworytem tej grupy reszta drużyn będzie walczyła do końca o awans a że poziomem są zbliżone do siebie więc tym lepiej dla kibica bo wszystkie mecze przynoszą wiele emocji i co najważniejsze goli.grupa overowa jak do tej pory w każdym meczu padał wynik powyżej 2 goli i w tym spotkaniu również tak powinno się zdarzyć.Konfrontacja tych drużyn może przynieść dość sporo goli sądzę że obie drużyny strzelą gole a i pewnie coś więcej któraś z drużyn trafi.Faworytem w tym meczu będą gospodarze którzy już jedno spotkanie rozegrali już na własnym boisku gdzie bardzo pechowo ulegli Manchesterowi 2-1.Trzeba zaznaczyć że gol padł w końcowych fragmentach spotkania a w między czasie gospodarze stworzyli sobie parę dogodnych okazji jednak brakło szczęścia.jeżeli Hoffenheim zagra podobnie jak z Manchesterm to Lyon będzie miał duże problemy w tym meczu jednak każdy mecz jest inny dlatego najlepiej dzisiaj zagrać na gole których nie powinno zabraknąć.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl