rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10126 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-01-13 16:00
Typ:
over 1.5
Kurs:
1.56
Bukmacher:
56 EURO
0
0
oceń analizę

Spotkanie w którym obie drużyny bardzo potrzebują punktów.Jeżeli postawa gospodarzy nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem, tak gra zespołu Młotów jest sporym rozczarowaniem bo chyba mało kto spodziewał się że zespół który miał walczyć o puchary będzie walczył o utrzymanie.Największą bolączką drużyny z West Ham jest skuteczność.Chicharito zawodzi na całej linii i całkiem możliwe że zostanie sprzedany w najbliższym czasie.Ogólnie postawa tych drużyn pod bramką rywali wypada słabo dlatego też obie drużyny zajmują odległe miejsca w tabeli.W tym spotkaniu jakieś gole powinny paść bo jest duża szansa na zdobycie kompletu punktów i z takim nastawieniem zapewne wyjdą obie drużyny.Nie będzie kalkulacji tylko twarda walka i mam nadzieje że przyniesie to jakieś gole.Stawiam na gole głownie na postawę gości w meczach wyjazdowych gdzie dużo tracą ale i z kontry potrafią strzelić.Ogólnie mecz na remis 1-1

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2018 LigaTyperów.pl