rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10126 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-01-13 16:00
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.51
Bukmacher:
151 EURO
0
0
oceń analizę

W sobotę w Premier League czeka nas także spotkanie pomiędzy drużynami Huddersfield Town a West Hamem United. Myśle, że będzie to dobry mecz, bowiem zarówno gospodarze jak i goście preferują ofensywny styl gry i stwarzają sobie stosunkowo dużo okazji bramkowych. Linia na bramki została ustawiona bardzo wysoko i myślę, że trzeba to tutaj wykorzystac. Huddersfield jak na beniaminka spisuje się bardzo dobrze i zajmuje miejsce w środkowej częsci tabeli. Przed sezonem wróżono tej ekipie rozpaczliwą walkę o utrzymanie a tymczasem gospodarze pokazują się z bardzo dobrej strony. W meczu z West Hamem kibice gospodarzy liczą na kolejne 3 punkty i sądze, że Huddersfield może tego dokonac. West Ham gra od poczatku sezonu zdecydowanie poniżej oczekiwań i zajmuje miejsce w dolnej częsci tabeli. Poz zmianie trenera gra drużyny wygląda już znacznie lepiej, ale zdarzają się im na wyjazdach wpadki. Myślę, że warto jest w tym meczu poszukac zakładu na over 2.5 gola. Huddersfield przystąpi do swojej potyczki po wygranym boju z Boltonem. Z kolei West Ham ma za sobą dwa remisy z rzędu, w tym jeden niespodziewany z Shrewsbury Town FC. W każdym razie faworyta sobotniego starcia trudno wskazać.

Autor analizy:JAMES
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2018 LigaTyperów.pl