rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10242 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-05-26 16:00
Typ:
over 2
Kurs:
1.61
Bukmacher:
0 EURO
0
0
oceń analizę

Dziś o godzinie 16.00 w miejscowości Jablonec odbędzie się mecz ligi Czeskiej pomiędzy miejscowym Jablonec a FC Slovacko . Mecz bardzo ważny dla drużyny gospodarzy, ponieważ cały czas są oni w walce o awans do kwalifikacji Ligi Mistrzów. Dzisiaj chciałem się skupić na ilości bramek jakie ostatnio notują w pięciu ostatnich kolejkach obie ekipy. Jeśli chodzi o drużynę gospodarzy to zanotowali oni na swoim stadionie: cztery wygrane i raz mecz zakończył się remisem. Stosunek bramek to 8 - 3 co daje średnią 2,2 bramki na mecz. Przejdźmy teraz do gości, ich bilans wygląda następująco: cztery remisy i jedna porażka. Stosunek bramek to 3- 5. Czyli średnio 1,6 bramki na mecz. Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie to strzelono w ostatnich pięciu meczach 12 bramek. Co daje średnią 2,4 bramki na mecz. Mecz bardzo trudny do obstawiania na overy. Podsumowując nie pozostaje mi nic innego jak zaryzykować i postawić w tym meczu over. Mój typ na to spotkanie to OVER 2.

Autor analizy:tome11
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl