rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10404 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-12-07 20:30
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.96
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

hitowo zapowiada się pierwszy mecz 15 kolejki we włoskiej Serie A, spotkają się w nim zespoły mistrza Włoch Juventusu Turyn i Interu Mediolan, oba zespoły znajdują się na szczycie ligowej tabeli, gospodarze nie zaznali jeszcze w lidze porażki i z 40 punktami za 13 zwycięstw i 1 remis prowadzą w lidze natomiast goście zajmują 3 miejsce z dorobkiem 29 punktów za 9 zwycięstw i 2 remisy, zdecydowanym faworytem w tym pojedynku wydają się gracze z Turynu ale w tym przypadku można bardziej skupić się na sumie bramek strzelonych w tym pojedynku, zarówno Juventus jak i Inter w tym sezonie mają doskonałą skuteczność strzelecką na poziomie średnio 2 bramek w meczu więc wydaje się oczywiste że i w tym spotkaniu widzowie zobaczą sporo sytuacji strzeleckich i zdobytych goli, do tej pory gospodarze w 14 meczach zdobyli 31 bramek natomiast goście strzelili ich 27, mój typ to powyżej 2,5 bramki w meczu,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl