rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10403 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-12-07 20:30
Typ:
1
Kurs:
1.61
Bukmacher:
61 EURO
0
0
oceń analizę

Włoska Serie A i jeden z klasyków , czyli mecz pomiędzy Juventusem Turyn a Interem Mediolan . Gospodarze to na ten moment niekwestionowany lider rozgrywek , Juventus to w tym momencie także , jedna z piątki najlepszych klubów na świecie . Uważam , że to może być bardzo ważne spotkanie dla gospodarzy , w tym momencie mają 11 pkt przewagi nad Interem , który plasuje się na trzeciej pozycji w tabeli i dzięki temu zwycięstwu , mogą już tak naprawdę walczyc o mistrza tylko z Napoli , mając taki skład , nie chce mi sie wierzyc , że dałoby sie roztrownić 14 punktową przewagę , a przecież Napoli , które zajmuje drugie miejsce traci do Turyńczyków , aż osiem pkt. , dokładając do tego ich obecną formę , wydaje się , że w miedzy czasie stracą jeszcze nie jeden punkt . Inter ma inne priotytety dla nich , najważniejsze spotkanie w tym momencie , powinno byc za cztery dni w Lidze Mistrzów , gdzie na własnym obiekcie , muszą zdobyć 3 pkt. z PSV Eindhoven i liczyc na to , że Tottenham nie wygra w Barcelonie . Sądze , że Juve jest w tym momencie mocniejszą drużyną i udowodni to na swoim obiekcie .

Autor analizy:Terror99
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl