rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10237 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-04-22 20:45
Typ:
over 2.5
Kurs:
2.29
Bukmacher:
-50 EURO
0
0
oceń analizę

w 34 kolejce włoskiej Serie A odbędzie się mecz na szczycie ligowej tabeli, liderujący Juventus Turyn podejmie SSC Napoli, gospodarze którzy zajmują pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 85 punktów będą chcieli powiększyć przewagę nad drugim Napoli, które ma aktualnie w dorobku 81 punktów, gospodarze po pechowym odpadnięciu z Ligi Mistrzów po przegranym dwumeczu z Realem Madryt odbudowują swoją formę, natomiast goście z Neapolu już z Arkadiuszem Milikiem w składzie będą chcieli powalczyć i urwać punkty liderowi z Turynu, zarówno gospodarze jak i goście zdecydowanie przewyższają dorobkiem bramkowym pozostałe drużyny ligowe, zdobyli analogicznie 78i 70 bramek i tylko Lazio Rzym osiągnęło podobny wynik strzelając ponad 70 bramek w rozegranych 33 kolejkach ligowych, również w meczach bezpośrednich padało ostatnio sporo bramek bo w 5 meczach było ich 15 czyli średnio 3 na mecz, mój typ to powyżej 2,5 bramki w meczu

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl