rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10403 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-11-24 15:30
Typ:
1
Kurs:
1.79
Bukmacher:
79 EURO
0
0
oceń analizę

Pierwsze z sobotnich spotkań ekstraklasy. Korona bardzo solidnie wygląda w tym sezonie, chociaż gra trochę w kratkę. Niemniej póki co znajduje się na 6tej pozycji z 25 punktami i traci tylko 3 oczka do wicelidera tabeli. Tuż przed przerwą reprezentacyjną kielczanie zasygnalizowali dobrą formę pokonując w ostatnich meczach Piasta u siebie oraz Zagłębie Lubin na wyjeździe co dodatkowym optymizmem napawa względem tego zespołu. Górnik przez cały sezon znajduje się w dolnych rejonach tabeli i obecnie plasuje się na 14tej pozycji z 13 punktami. Ogólnie jest to zespół potrafiący punktować z zespołami dolnej połówki ligi, ale z czołówką w ogóle sobie nie radzi. Do tego bardzo słabo wypada na wyjazdach. Z 7miu takich meczów wywiózł łącznie tylko 5 punktów co jest drugim najgorszym wynikiem w lidze. Pierwszy mecz Górnika z Koroną w tym sezonie zakończył się remisem 1:1 mimo wyraźnej przewagi gości z Kielc. Myślę, że tym razem Korona już dopnie swego i zgarnie komplet punktów.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl