rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10283 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-02-18 15:30
Typ:
1
Kurs:
1.79
Bukmacher:
-50 EURO
0
0
oceń analizę

Pierwszy z niedzielnych meczów ekstraklasy. Obie z tych drużyn słabo rozpoczęły nowy rok ligowy, ale szczególnie w Gdańsku nastroje stają się coraz bardziej napięte. Tydzień temu pisałem o tym, że zespół ten miał wielkie ambicje odnośnie tego sezonu, ale po rozczarowującym meczu z Wisłą (tylko remis 1:1 po przeciętnej grze) oddala się nawet wizja gry w grupie mistrzowskiej. Obecnie Lechia zajmuje dopiero 12 miejsce z 25 punktami i traci 7 oczek do górnej części tabeli więc jeżeli zespół liczy na spokojną końcówkę sezonu to muszą zabrać się za konkretne punktowanie i o wysoki poziom determinacji z ich strony można być pewnym. Piast natomiast przegrał w słabym stylu domowy mecz z Jagiellonią, ale do poziomu gliwiczan można było się w pewnym sensie przyzwyczaić, bo jest to ostatni zespół w tabeli, nie wygrał już od 6 spotkań i jest raczej pogodzony z walką o utrzymanie. Moim zdaniem Lechia dysponuje dużo większym potencjał od rywala i z racji przewagi boiska oraz sytuacji w tabeli, będzie dużo bardziej zdeterminowana, co w efekcie pozwoli jej sięgnąć po zwycięstwo.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl