rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10483 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-04-20 15:30
Typ:
X
Kurs:
3.21
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

W Wielka Sobote sa rozgrywane kolejne spotkania ligowe w wielu europejskich krajach. Ja zdecydowałem sie postawic typ z naszego podwórka a konkretnie spotkanie z najwyższego poziomu rozgrywkowego. O godzinie 15:30 w Lotto Ekstraklasie bardzo ciekawie zapowiada sie nam rywalizacja pomiedzy Lechia Gdansk a Piastem Gliwice. Za nami już 30 kolejek sezonu zasadniczego a teraz zespoły te powalcza o czołowe miejsca w lidze. Zarówno Lechia jak i Piast spisuja sie w tych rozgrywkach bardzo dobrze co przekłada sie odpowiednio na 1 i 3 miejsce w tabeli. Dzisiaj oba te zespoły postaraja sie przechylic losy rywalizacji na własna strone, ale bedzie to dla nich trudne spotkania. Drużyna z Gdansk na własnym terenie gra bardzo dobrze i jeszcze niedawno pokonała Piastunki 2-0. Na pewno dzisiaj kibice licza na powtórke, ale drużyna Fornalika potrafi grac fajna piłke i bedzie chciała pokrzyzowac plany zespołowi trenera Stokowca. Ja spodziewam sie tutaj ciekawego spotkania w którym oba zespoły wykreuja sobie dużo okazji bramkowych i beda tutaj strzelac gole. Ja spodziewam sie tutaj zacietego spotkania i remisu.

Autor analizy:TIMEX
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl