rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10483 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-04-20 15:30
Typ:
1
Kurs:
2.17
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Hitem 31 kolejki naszej Ekstraklasy jest konfrontacja pomiędzy Lechią Gdańsk i Piastem Gliwice. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 1 miejsce z dorobkiem 60 punktów mając na koncie 17 zwycięstw,9 remisów i 4 porażki a ich bilans bramkowy to 45-25. Podopieczni trenera Stokowca w ostatniej kolejce przegrali z Cracovią 4-2 i tym samym pozwolili Legii Warszawa dogonić się przed rundą dodatkową. Lechia w tym sezonie na swoim boisku jeszcze nie przegrała meczu i liczę na to że podtrzymają tą serię, ponieważ w tym sezonie mają niepowtarzalną sytuację aby zdobyć Mistrzostwo. Dziś w drużynie z Gdańska zabraknie takich zawodników jak Wolski, Wojtkowiak i Arak którzy są kontuzjowani a za kartki musi pauzować Michał Mak. Goście drużyna Piasta w tabeli po rundzie zasadniczej zajmuje wysokie 3 miejsce z dorobkiem 53 punktów mając na koncie 15 zwycięstw,8 remisów i 7 porażek a ich bilans bramkowy to 47-31. Podopieczni trenera Fornalika ten sezon mogą uznać za udany a ich dyspozycja jest doskonała bo na 10 ostatnich meczy przegrali zaledwie 2 razy z Cracovią i Lechią. Liczę dziś na gospodarzy,że zdobędą 3 punkty i zmażą plamę jaką dali w Krakowie poza tym Legia dziś gra z Cracovią która jest gazie i tam może paść różny wynik.

Autor analizy:loki123
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl