rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10404 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-12-07 20:30
Typ:
1
Kurs:
1.95
Bukmacher:
95 EURO
0
0
oceń analizę

jednym z pierwszych pojedynków 18 kolejki polskiej LOTTO Ekstraklasy jest spotkanie pomiędzy zespołami Lecha Poznań i Śląska Wrocław, oba zespoły w ostatnim czasie grają fatalnie, zarówno gospodarze jak i goście mają w ostatnich 5 meczach ligowych tylko po jednej wygranej, co przekłada się na niskie miejsca w tabeli, Lech jest aktualnie na 8 miejscu z dorobkiem 24 punktów za 7 zwycięstw i 3 remisy, natomiast Śląsk plasuje się na 13 miejscu z dorobkiem 17 punktów za 4 zwycięstwa i 5 remisów, goście ostatnio do ligowych porażek dołożyli przegraną z Miedzią Legnica w Pucharze Polski na swoim stadionie co jeszcze bardziej przelało czarę goryczy, natomiast gospodarze po wygranej z Wisłą Płock przegrali z Cracovią już pod wodzą nowego trenera Adama Nawałki, wydaje się jednak że to Lech jest bliżej stabilniejszej gry i powinien to zaprezentować w tym spotkaniu, mój typ to 1 wygrana gospodarzy,

Autor analizy:marcinmax
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl