rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10283 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-02-16 20:30
Typ:
1
Kurs:
1.63
Bukmacher:
63 EURO
0
0
oceń analizę

Faworytem w tym meczu jest Legia która dokonała paru znaczących transferów które mają pomóc w obronie tytułu mistrzowskiego.Rywalizacja w czubie tabeli jest bardzo zacięta i każda wpadka może mieć bardzo duże znaczenie w kontekście rywalizacji o mistrza.Obie drużyny do tej konfrontacji podejdą w różnych nastrojach i tak Legia wygrała na bardzo trudnym terenie z Zagłębiem 3-2 natomiast Śląsk dość pechowo uległ na wyjeździe z drużyną Cracovii.Dla Legii nie będzie to łatwy mecz bo goście mają dobry zespół jednak wydaje mi się że Legia ten mecz wygra.Kurs na takie wydarzenie nie powala ale jest przyzwoity.Legii nigdy nie grało się łatwo ze Śląskiem i jeżeli wygrywali to po bardzo trudnych pojedynkach.Legia jeżeli chce dalej być liderem ten mecz po prostu muszą wygrać.Dla gości ten mecz również ma olbrzymie znaczenie ponieważ grupa mistrzowska im już troche odjechała i ewentualna porażka w tym meczu skomplikuje jeszcze bardziej ich sytuacje.Nie mniej jednak uważam że Legia jest lepsza piłkarsko i wygra te spotkanie.

Autor analizy:grabektyper
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl