rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10283 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-02-16 20:30
Typ:
1
Kurs:
1.63
Bukmacher:
32 EURO
0
0
oceń analizę

Drugi z piątkowych meczów 23 kolejki ekstraklasy. Legioniści bardzo dobrze (ale i szczęśliwie) zainaugurowali nowy rok pokonując na wyjeździe 2:3 mocne Zagłębie zdobywając zwycięskiego gola po rzucie karnym w ostatniej minucie meczu. Z przebiegu meczu jednak wojskowi mieli nawet większą przewagę i zwycięstwo było w pełni zasłużone. Dobra gra wojskowych jest tym bardziej warta odnotowania, że zimą doszło do sporej rewolucji kadrowej i forma stołecznych stała pod sporym znakiem zapytania. Dzięki tej wygranej legioniści umocnili się na szczycie tabeli. Śląsk natomiast nieco rozczarował w swoim pierwszym meczu. Po dobrych ostatnich sparingach z czeskimi rywalami, liczono również na niezły start w lidze. Jednak wrocławianie po słabym meczu przegrali 2:1 na wyjeździe z Cracovią. Przez zajmują 10 miejsce w lidze z 27 punktami i oddalili się od grupy mistrzowskiej. Moim zdaniem jeżeli Legia co najmniej utrzyma poziom z Lubina to Śląsk nie będzie w stanie się przeciwstawić i komplet punktów zostanie w stolicy.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl