rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10404 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-12-09 17:00
Typ:
1
Kurs:
1.91
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Jeden z niedzielnych meczów 17tej kolejki francuskiej ligue 1. Lille jest obecnym wiceliderem francuskiej ekstraklasy z 30 punktami na koncie. Jest również 2gi pod względem występów domowych i na swoim terenie nie doznali jeszcze goryczy porażki (6 zwycięstw i 2 remisy). Ich wyniki w ostatnich tygodniach nie zachwycały, ale mieli bardzo trudny terminarz. Natomiast kilka dni temu przełamali się wygrywając na wyjeździe z Montpelier (3ci zespół w tabeli), co jest na pewno dobrym prognostykiem przed kolejnymi meczami. Reims jest typowym ligowym średniakiem i na ten moment plasuje się na 11 pozycji z 21 punktami. Zespół ten potrafi zapunktować ze słabszymi rywalami i przed własną publicznością, ale z czołowymi zespołami, na wyjazdach sobie nie radzą. Reims jest tegorocznym beniaminkiem więc zespoły te nie miały okazji ostatnio mierzyć się w oficjalnych spotkaniach. Myślę, że Lille jest tu wyraźnym faworytem i warto skorzystać z proponowanego na nich kursu.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl