rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10426 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2019-01-12 16:00
Typ:
1
Kurs:
1.52
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Mecz w ramach 28ej serii spotkań angielskiej league two. Mansfield należy do czołowych ekip tej ligi, z 45 punktami zajmuje 4te miejsce i traci tylko 2 punkty do wicelidera tabeli. Czołówka tej ligi jest jednak bardzo szeroka, bo 8ma drużyna ma 43 punkty i też walczy o awans. Mansfield pewnie marzy o awansie bezpośrednim, do którego potrzeba top 3 więc ogólnie musi wysoko punktować gdzie tylko się da by w tym czubie się utrzymywać. Yeovil w obecnej dyspozycji wydaje się być właśnie takim zespołem, z którym „nie mogą” przegrać. Jest to drużyna zajmująca 3cie od końca miejsce w tabeli z 24 punktami (blisko 2x mniej niż Mansfield), a do tego znajdująca się w tragicznej dyspozycji od 2 miesięcy. Ostatni mecz wygrali na początku listopada, a od tego czasu zanotowali 7 porażek i 3 remisy. Bezpośrednio zespoły te grały w ubiegłym roku dwukrotnie, oba mecze na terenie Yeovil i raz padł remis, a raz górą było Mansfield. Tak jak wcześniej napisałem Mansfield „musi” wygrać ten mecz, jest na pewno faworytem i liczę, że nie zawiodą.

Autor analizy:under
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl