rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10406 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-01-13 20:00
Typ:
2
Kurs:
2.37
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Dzisiaj o godzinie 20:00 we francuskiej Ligue 1 na własnym obiekcie drużyna Montpellier zagra z AS Monaco. Faworytem tego spotkania wydają się byc goście, ale Montpellier to trochę nieobliczalna drużyna, która w tym sezonie prezentuje się dobrze i na pewno będzie chciała tutaj ugra kolejne punkty. Gospodarze po dotychczasowych meczach znajdują się na 8 miejscu, mając na swoim koncie 26 punktów. Na własnym terenie drużyna nie ma wybitnych statystyk, bowiem bilans 3-4-3 z bramkami 10-8 plasuje ich pod tym względem w drugiej dziesiątce. Myśle, że przy tak wystawionych kursach trzeba dzisiaj zagrac typ na zwycięstwo Monaco. Piłkarze z Księstwa dobrze prezentują się w ostatnich czasie i na pewno będa tutaj za wszelką cenę dążyc do zdobycia 3 punktów. Za plecami drużyny znajduje się Lyon i Ol. Marsylia więc nie ma jak na razie marginesu błędu i trzeba wygrywac kolejne mecze. Myślę, że ostatecznie to goście strzelą tutaj przynajmniej jedną bramkę więcej i wygrają to starcie. Za ekipą z Monaco przemawia także historia, bowiem wygrywali oni w ostatnich latach bardzo często na obiekcie Montpellier.

Autor analizy:-RICARDO-
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

Ostatnie analizy
All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl