rejestracja logowanie

Liga Typerów

Wypłaciliśmy ponad 50 000 PLN
Zarabia z nami 10283 użytkowników
Pula Nagród
1000€
Weź udział w jednej z trzech zabaw typerskich - załóż konto w serwisie i walcz o cenne nagrody!
2018-02-15 21:05
Typ:
1
Kurs:
2.22
Bukmacher:
-100 EURO
0
0
oceń analizę

Jedno z ciekawszych spotkań Ligi Europy, na przeciwko siebie staną - Włosi, Napoli, oraz Niemiecki Lipsk. Kursy pokazują, że nie ma w tym meczu faworyta i chyba do awansu, ale ja myślę, że kurs na Napoli jest za wysoki, myślę, że powinien być około 1,6-1,7 zł. Więc będę grał na Włochów, przy prezencie z tak wysokimi kursami na nich. Napoli w grupie grało z Manchesterem City, Fayenoordem oraz Szachterem, więc była to liga mistrzów, z której oczywiście odpadli,gdzie zajęli trzecie miejsce, ustępują miejsca Anglikom, oraz Ukraińcom. Z dwoma zwycięstwami, nic nie zwojowali w grupie, gdzie jak by nie patrzeć, byli faworytem obok anglików do awansu do następnej rundy. Lipsk, również grał w lidze mistrzów, gdzie musiał uznać wyższość ekip z Turcji ( Besiktas, wygrał grupę ) Portugalii ( Fc Porto ) oraz ostania drużyna z Francji ( AS Monaco ). Zajęli trzecie miejsce, z 7 punktami i o 3 punkty byli za FC Porto. To spotkanie, myślę, że Napoli wygra, jest w gazie, w lidze gra bardzo dobrze, gdzie z Juventusem walczą o mistrzostwo, więc poprzednia faza grupowa, była po prostu wypadkiem przy pracy i dziś pokonają Niemców.

Autor analizy:adziu82
Liga typerów

Liga Typerów to konkurs bukmacherski, który umożliwia typerom możliwość zarabiania na bukmacherce bez żadnego wkładu finansowego. Od marca 2011 roku wypłaciliśmy już 70 000 PLN na konta graczy.

Bukmacherzy internetowi dostrzegli potencjał naszego konkursu, czego dowodem jest stała współpraca z największymi markami. Pula nagród jest dzielona przez kilkudziesięciu najlepszych typerów, a najlepszy typer ma szansę zdobyć kilkaset złotych w miesiącu. Polscy typerzy kochają Ligę Typerów, co potwierdza obecność wielu doświadczonych graczy na naszym forum.

Zapraszamy do wspólnej zabawy bukmacherskiej. Powodzenia!

All Right Reserved. Copyright © 2011-2019 LigaTyperów.pl